BRUSHART - 3 inch Mouse Grey Sitting Ornament (BRUSHOR35G)
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
BRUSHOR35G
UPC:
Availability:
Use coupon code: sp10off100 at checkout.
PAYPAL BNPL - BUY NOW / PAY LATER
Description
Highlights:
Dimensions (approximate):
3.5 in. H x 2 in. D x 1.75 in. W
Search Tags:
Ornaments
Christmas
/!\ WARNING: CHOKING HAZARD - Small parts. Not for children under 3 yrs.
/!\ WARNING: Cancer & Reproductive Harm - California Proposition 65 - www.P65Warnings.ca.gov
5 STAR Review Rated Merchant. 98% of all customer reviews are 5 Star rated